Naši VIP klienti

Kamil Střihavka

Za 23 let existence naší společnosti máme mnoho věrných klientů, kteří využívají výhod našeho soukromého zdravotnického zařízení. Jedním z nich je i Kamil Střihavka, známý český zpěvák, o jehož zdraví už dlouhá léta pečujeme.

Tento umělec patří mezi naši pěveckou špičku, v současnosti je k vidění v rockové opeře Jesus Christ Superstar, je členem RockOpery Praha a působí i na muzikálových scénách. Koncertuje se svou kapelou Leaders!, s formací BSP (Baláž Střihavka Pavlíček), či s prvním českým All Stars Bandem SUPERGROUP. Jeho práce je fyzicky velmi náročná, a aby mohl podávat výkony, na jaké jsme u něj zvyklí, musí se starat nejen o svůj hlas, ale i o zdravotní stav celkově. S tím mu pomáhají nejen naši lékaři, ale i tým fyzioterapeutů v rehabilitačním centru.

Svěřte i vy své zdraví do rukou TeamPrevent-Santé!

„Klientem zdravotnické společnosti TeamPrevent-Santé jsem od roku 1995. Tedy 22 let! Za tu dobu jsem si velice rychle zvykl na nadstandardní komfort v oblasti péče o mé zdraví a na osobní přístup všech zúčastněných, včetně lékařů.

Absolutní profesionalita a lidský přístup jsou tím pravým důvodem, proč jsem stále věrným klientem TeamPrevent-Santé!” Kamil Střihavka

David Drahonínský

Od roku 2008 je naším klientem i paralukostřelec David Drahonínský, kterého TeamPrevent-Santé současně i sponzoruje. David po úraze ve svých 17ti letech rozšířil řady lidí, kteří k pohybu využívají invalidní vozík. To ho však nepřimělo stáhnout se do ústraní, ale naopak zabojovat a vrátit se do života jako vítěz – a to doslova. Od roku 2002 se David začal aktivně věnovat lukostřelbě a postupem let se díky své cílevědomosti prostřílel na čelo světového žebříčku a získal několik medailí z mezinárodních soutěží. Mezi největší úspěchy patří zlatá medaile z roku 2008 na Letních paralympijských hrách v Pekingu, stříbrné místo v roce 2012 z Letních paralympijských her v Londýně nebo druhé místo v roce 2016 z Letních paralympijských her v Riu. Celý náš tým zdravotníků a fyzioterapeutů dělá maximum proto, abychom Davidovi v jeho úsilí poskytovali tu nejlepší oporu, a to jak po stránce zdravotní, tak i psychické.

„V lukostřelbě jsem dosáhl na pomyslný sportovní Olymp díky svému profesionálnímu přístupu. V TeamPrevent-Santé se potkávám s odborníky, kteří jsou profesionály ve zdravotnictví, a díky tomu se moje příprava posunula o level výše oproti mým soupeřům.” David Drahonínský

CallCentrum   212 12 12 12

nebo callcentrum@teamprevent.cz

pro objednání k lékaři
pro konzultaci výsledků vyšetření
pro změnu termínu návštěvy

Novinky

No thumbnail available

Ambulance pro registrované klienty

Objednávání registrovaných klientů k praktickému lékaři a na gynekologii s platností od 15. 10. 2018[více...]
David Drahonínský - zlato a stříbro z ME v paralukostřelbě v Plzni

David Drahonínský - zlato a stříbro z ME v paralukostřelbě v Plzni

Obhájce evropského titulu v paralukostřelbě David Drahonínský sice zlato v Plzni přenechal tureckému[více...]
Čtvrtletník TPS: Jaro 2018

Čtvrtletník TPS: Jaro 2018

Jaro je už v plném proudu, vše se zelená a my věříme, že vás toto období nabíjí energií. Pro inspira[více...]
Čtvrtletník TPS: Zima 2017

Čtvrtletník TPS: Zima 2017

Představujeme vám zimní vydání našeho čtvrtletníku, kde se dozvíte, co v tomto období nejvíce ohrožu[více...]
Dárkové poukázky

Dárkové poukázky

Hledáte na poslední chvíli inspiraci na vánoční dárky pro své blízké? Vyberte si z naší speciální ed[více...]
Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Světový den chronické obstrukční plicní nemoci

Chronická obstrukční plicní nemoc, často označovaná zkratkou CHOPN, je v populaci poměrně častá, jen[více...]
Čtvrtletník TPS: Podzim 2017

Čtvrtletník TPS: Podzim 2017

Podzim o sobě už dává naplno vědět. Slunečné dny babího léta nám umožňují kochat se pestrobarevnými [více...]